Топ-100 Обробка металу
Пн-Пт 8:00-17:00
Сб, Нд вихідний

Обробка металу


Фірма "Ретра" пропонує - газоплазмову порізку металу.

Дане обладнання працює під управлінням сучасної системи ЧПУ (числового програмного керування) і приводиться в рух високошвидкісним потужним приводом. Обладнання дозволяє швидко і якісно виконати листову різку чорних металів товщиною від 1 до 20 мм з великою точністю. Максимальні габарити листа 2 × 6 м.

Переваги газоплазмової порізки:

  • низька вартість
  • відсутність деформацій виробів
  • відсутність "напливу"
  • висока якість обробки
  • висока продуктивність - до 12 метрів різу в хвилину
  • можливість вирізання виробів складних геометричних форм
  • висока швидкість плазмового різання металу - в 10 разів швидше механічного різання металу.

Обладнання / Теплотехнічне обладнання

ППФ "Ретра" — винахідник та виробник унікальних твердопаливних котлів, що за 20 років на ринку опалювальної техніки здобули заслужене визнання в Україні та за кордоном. Підприємство, засноване у м. Рівне в 1994 році, на даний момент розширило спектр пропонованої продукції понад 200 позицій — це котли потужністю від 10 до 3000 кВт з можливістю як ручної, так і автоматизованої загрузки палива. Та виробник не зупиняється на досягнутому і вдосконалює продукцію, створюючи більш сучасний і привабливий дизайн, поліпшує технічні і ергономічні характеристики котлів.

Будівництво (продукція) / Ворота, ролети, огорожа, огородження

ППФ "Ретра" надає послуги професійної металообробки, а саме здійснює виконувані роботи по виготовленню:  сходів, майданчиків, огорож, воріт; каркасів будівель, ферм, з’єднань, колон; обслуговуючих конструкцій;; навісів, козирків, кіосків, теплиць; ємностей, баків, резервуарів, перекриттів будівель і споруд; технологічних конструкцій і нестандартного устаткування; вузлів і деталей трубопроводів, газопроводів.