Топ-100 Гарантія

Гарантія


ПП «РЕТРА-3М» гарантує відповідність Обладнання вимогам ДСТУ 2326-93 (ГОСТ 20548-93), ТУ.У.28.2-36565365-002:2010 виробника при умові виконання споживачем вимог по зберіганню, транспортуванню, монтажу та  експлуатації Обладнання.

Термін гарантії на стальний теплообмінник котла становить 60 (шістдесят) місяців від дня запуску його в експлуатацію згідно акту, але не більше 72 (сімдесяти двох) місяців з моменту передачі Обладнання - для котлів моделей "Ретра-3М" та "Ретра-4М" ("Ретра-4М Combi"). Для котлів "Ретра-5М" ("Ретра-5М Plus", "Ретра-5М Komfort") та "Ретра-Univer" термін гарантії на теплообмінник становить 36 (тридцять шість) місців від дня запуску його в експлуатацію.

Термін гарантії на допоміжне обладнання та комплектуючі (вентилятори, пульт керування, манометр, запобіжні клапани тощо – при наявності) становить 12 (дванадцять) місяців та/або визначається згідно гарантійного листа заводу виробника.

Протягом гарантійного строку виробник безкоштовно проведе заміну вузлів та деталей котла, що вийшли з ладу при умові, що не було порушено вимог даної інструкції.

Завод не відповідає за систему опалення та димар (димохід) споживача, та не зобов’язаний проводити їх ремонт або усувати недоліки.

Виробник лишає за собою право внесення змін в конструкції котла по мірі його удосконалення, якщо воно не погіршує експлуатаційних якостей виробу.

Претензії без додатку даної інструкції не приймаються. За вихід котла з ладу внаслідок неправильної експлуатації чи механічного пошкодження або якщо монтаж чи ремонт котла проводились не уповноваженими особами - «РЕТРА» відповідальності не несе.

На період гарантійного терміну усі претензії щодо якості котла оформлюються споживачем в установленому порядку і приймаються фірмою-виробником.

На протязі гарантійного терміну усунення несправностей котла, які виникли з вини виробника, здійснюється за рахунок заводу-виробника представником заводу протягом 10 робочих днів в залежності від виду несправностей з дня встановлення причини. Час усунення несправностей обладнання терміном гарантії не передбачено. Про проведений ремонт має бути зроблена відмітка в додатку А даної інструкції.

Завод-виробник не несе відповідальності і не гарантує роботу котла у випадках:

  • невиконання правил установки, експлуатації, обслуговування котла;
  • недбалого зберігання і транспортування котла власником або торгуючою організацією;
  • якщо монтаж і ремонт котла проводились особами, на те не уповноваженими;
  • відсутності контуру захисту котла.

Термін експлуатації котла – не менше 15 років для побутової серії та 10 років для промислової серії.