Топ-100 Статті та книги
Пн-Пт 8:00-17:00
Сб, Нд вихідний

Статті та книги


"Економічність - перше і неперевершене перевага котлів" Ретра-3М ".

Користувачі котлів "РЕТРА" відзначають, що за один опалювальний сезон котел повністю окупає свою вартість!

Друга перевага - що не має аналогів "всеїдність", яка полягає в можливості використання в якості палива будь-якого дешевої сировини. Як кажуть, тепло дає все, що горить. І це при ККД, що досягає, залежно від виду палива, 93%!

Зауважимо, що твердопаливні котли інших виробників більш вибагливі в цьому відношенні, оскільки використовують традиційні види палива, зокрема, сортовий вугілля і антрацит.

Третя особливість полягає у відсутності будь-яких обмежень при виборі власником виду, форми і обсягів палива, в залежності від погодних, фінансових та інших умов. Дійсно, навіщо використовувати дорогий природний газ і залежати від зростаючих цін на нього, якщо можна брати на деревопереробних підприємствах за невисоку ціну тирсу (при бажанні - змішувати їх з вугіллям) і отримувати відмінний результат?

Котлами "Ретра-3М" можна (і доцільно) замінювати старі котли (типу "Універсал", "НІІСТУ", "Е-1/9" та ін.) Встановлюємо паралельно з діючими (у тому числі газовими) оскільки не існує ніяких протипоказань до використання їх разом з вже встановленими котлами інших моделей. Широка варіативність номінальних потужностей від 10 до 2000 кВт дозволяє підібрати потрібну модель виходячи з конкретних потреб.

Суспільне визнання.

 За 12 років на ринку опалювального обладнання котли "РЕТРА" завоювали популярність, як в Україні та за її межами. Підприємство "Ретра" неодноразово брало участь і перемагало у багатьох торгах із закупівлі котлів на твердому паливі. Тендерні пропозиції в різний час були прийняті відділами Освіти 19 областей України, та іншими державними установами. На даному етапі розробляють декілька проектів по опалені одного з міст Львівської,  Полтавської, та Чернівецької областей

Це цікаво знати :)

Північні країни (окрім Росії) дуже мало використовують природний газ бо через малозаселені великі території прокладати і обслуговувати трубопроводи невигідно. Будинки мешканців цих країн дуже добре теплоізольовані, а для їх обігріву вони використовують три види палива: електрику, спеціальну солярку і дерево - дрова / брикети. Якщо мова йде щодо оптимального вибору в наших умовах, перші дві позиції, саме через дорожнечу, ми обійдемо увагою. А ось дерево, ресурси лісу, лісосмуг, парків (деревина, яких при профілактичних вирубках часто спалюється на місці або залишається неприбраним) становить величезний інтерес. Чому б не використати їх з користю для себе і навколишнього середовища? ...