Пн-Пт 8:00-17:00
Сб, Нд вихідний

Переваги котлів Ретра

Працює на любому твердому паливі

Ви ж знаєте, як воно буває? Вибирається людина на природу культурно відпочити, збирається палити багаття - думає шашличком друзів побалувати, а в цей самий час за законом підлості розверзаються небеса і на притихлу землю проливається дощ, рясними потоками заливаючи все навколо - і мангал, і зібраний для розпалювання хмиз, та сопілок на шампури м'ясо, і підготовлені дрова!

Яка перша цензурна думка приходить в голову звичайній людині, очутившемуся в подібній ситуації? «Господи, за що ?!»

Перша ж думка, яка приходить в голову клієнту фірми «Ретра»: «Ех, сюди б котел 4М-Дуо! Вже він би точно спалив будь-яку деревину! Навіть вербовий прутик - настільки сирий, що його не кинули в багаття, а відклали для розмішування вугіллячок ... »

Ця думка відвідує несвідомо, як будь-який в'їлося на підкірку знання, тому що виняткова «всеїдність» продукції нашої фірми давно вже вийшла з розряду чудасій для її користувачів. До хорошого швидко звикаєш ...

Топки котлів «Ретра» безвідмовні - працюють на будь-якому твердому паливі. В їх надрах, немов у бездонному шлунку Альфа, зникає все, що туди не кинеш. Навіть те, що, здавалося б, ну ніяк не горить - найдешевше опалювальне сировину або взагалі ... відходи виробництва.

Ви зможете обігріти приміщення не тільки сирими дровами, а й низькосортних вугіллям, торфобрикетом, паливними гранулами «пелетами», стружкою, тріскою, хмизом, соломою, макулатурою і будь-яким іншим біопаливом з високою вологістю (60% і більше) - згодиться все! Весь цей сміття, який зазвичай просто викидається, зникаючи даремно.

Так чи варто нехтувати сміттям, якщо він готовий послужити вам хорошу службу, забезпечивши одночасно обігрів і економію?

Для досягнення найкращого результату радимо застосовувати суміші висококалорійного палива з низькокалорійним. Наприклад, кам'яне вугілля змішувати з тирсою або торфобрикет розбавляти хмизом.

Зауважимо, що котли інших виробників куди вередливими в цьому відношенні, оскільки працюють на традиційних видах палива на кшталт сортового вугілля або антрациту, однак і на шалено дорогому сировину не досягають ефективності, порівнянної з нашою.

Виникає закономірне питання: за рахунок чого досягається така «всеїдність»?

Нашим конструкторським бюро розроблена не має аналогів у світовій практиці підстроювання під будь-який вид палива шляхом посилення напору потоку повітря і зміни його напряму на спалювання ...

Висока ремонтопридатність

Взагалі-то котли відносяться до тих типів обладнання, які зазвичай ремонту не підлягають. Вже якщо в них ламається - то, на жаль, з кінцями. Самостійно в домашніх умовах поломку не усунути. Нам в цьому зв'язку страшно подобається напис на годиннику-метеостанції: «Не відкривайте кришку, там всередині немає нічого, що ви могли б полагодити самі».

Не з чуток знаючи, настільки поломка дорогої речі засмучує покупця, ми робимо котли, при будівництві яких використовуються тільки універсальні, легко замінні елементи, і тому в тих рідкісних випадках, коли обладнання виходить з ладу, ми не розводимо руками, а впевнено пропонуємо гарантійний ремонт.

У разі надзвичайних ситуацій, «витоку води» через нещільність зварювальних швів усуваються методом вирізки дефектних місць і проварювання нових швів. Однак за всю історію нашого підприємства ми зіткнулися всього з 5 випадками «витоків».

Цю думку без вагань висловив один з вдячних клієнтів: «Ваші котли настільки дуракоустойчівие, настільки" дубові "! Як ми над ними не знущалися, нічого не могли зробити! Вони щасливо пережили сувору зиму ... »

Гарантія на котли - 2 роки з моменту пуску в експлуатацію для всіх нових моделей, 5 років - для старих ( «Ретра-3М»).

Добре налаштований котел при дотриманні нескладних правил експлуатації вірою і правдою прослужить вам довгих 16 років без жодних ексцесів і поломок.

У чому ж секрет їхнього довголіття?

Секрет в тому, що поверхня металу, що стикається з вогнем, водоохлаждаемая - а значить, метал працює в ідеальних умовах, при температурі, в своєму максимумі досягає не більше 95 ° С. Для металу це зовсім незначна температура нагріву.

«На все життя запам'ятався один епізод з моєї юності, - згадує директор. - Одного разу наша викладачка, проводячи лабораторне заняття, налила воду в паперовий стакан (він був зроблений з щільного картону), а потім запалила свічку, піднесла її до денця склянки і стала його нагрівати: вода в склянці закипіла, а сам він залишався цілим! На мене, хлопчиська, цей досвід справив незабутнє враження ».

В основі конструкції наших котлів лежить показаний цим нехитрим досвідом принцип: топка котла є одночасно камерою згоряння і поверхнею теплос'ема. За рахунок чого зменшується габаритність котла, матеріаломісткість і, що найприємніше, - собівартість.

ККД – 86-93%

Пам'ятайте, як колись в школі на уроці фізики ми проходили закон збереження енергії, старанно записуючи в конспекті щось на кшталт «коефіцієнт корисної дії (ККД) визначається відношенням корисно використаної енергії до сумарної кількості енергії ...»?

Говорячи людською мовою, КаПеДе котла - це характеристика, яка дозволяє оцінити ефективність його роботи: чим вище відсоток ККД, тим краще.

Ми пишаємося, що продукція нашої фірми при найвищому ККД в 86-93% підтримує використання найдешевших видів твердого палива, працюючи на ньому навіть ефективніше, ніж котли інших виробників - на найдорожчому вугіллі. Для отримання 1 кВт тепла котла «Ретра» достатньо всього 100 грамів відходів деревини!

ККД залежить від виду палива. Вище всього ККД на високоякісному антрациті. Найнижче на мокрій соломі.

У газових максимальний - 97%.

Деякі вважають міфом, що твердопаливні котли можуть мати навіть 93%. Але наша практика показує, що правильна настройка роботи котла в стабільному економічному режимі дасть такий високий ККД.

В першу чергу ККД котла і якість його роботи залежать від його правильного налаштування, щоб були витримані всі параметри: налаштована правильна тяга, температурні режими, правильно відрегульований відтік води, подача повітря і т. д.

Ідея створити прийнятні за вартістю котли з високим ККД належить не групі підприємливих комерсантів, а людям, які самі зацікавлені в ефективному і ненакладно обігріві приміщень без ризику для здоров'я. Ці люди - технарі, які беруть безпосередню участь в розробці котлів, знають в них толк і готові відповісти на будь-яке питання найвибагливішого покупця про свою продукцію.

Економічність

Ще перші моделі, створені фірмою «Ретра», зарекомендували себе, зі слів споживачів, як дуже економні. Обігрів котлом на твердому паливі обходиться в 2-2,5 рази дешевше газового або центрального опалення; витрати на утримання та експлуатацію котла, включаючи вартість палива і його доставки, складають щонайменше половину витрат на обігрів газом.

Що вийде, якщо порівняти вартість опалення приміщення за один опалювальний сезон котлами «Ретра» на відхідні сировину і звичайними газовими котлами?

Давайте проведемо нескладні розрахунки. Як приклад виступить наша власна виробнича база.

Отже. Для обігріву виробничої бази загальною площею 1000 м2 наша фірма за опалювальний сезон 2012-2013 використовувала 5 тонн низькосортного вугілля, близько 10 м3 тирси і 5 м3 деревних відходів. База обігрівалась котлом «Ретра» потужністю 100 кВт.

Вугілля закуповувався за ціною 5700 грн. за 15 тонн торфобрикету, а все інше паливо - відходи столярного цеху - обійшлося нам практично задарма.

Для опалення газом приміщення такої ж площі знадобилося б мінімум 25 тисяч кубометрів газу, а це - 65000 грн. (Вартість газу для виробничих підприємств з доставкою - 2600 грн. За тисячу кубометрів).

Висновок: 65000 проти 5700 грн. = Відчутна економія!

Простота і надійність

Важко посперечатися з усім відомим твердженням «Чим простіше механізм, тим він надійніший». Пристрій наших котлів просто, але «просто» - не означає «примітивно»!

Надійність продукції «Ретра» перевірена роками. Найстаріший з котлів моделі «Ретра-3М» побачив світ ще в далекому 1998 році і благополучно дожив до наших днів без єдиної поломки. Нещодавно йому стукнуло 16 років (як і саму фірму, з якою вони ровесники). Наш дідусь і раніше бадьорий і готовий радувати своїх господарів ще багато років і багато зим.

... при її виробництві використовуються конструкційні стали і високотемпературний чавун, що передбачає її використання в будь-яких опалювальних системах, в тому числі, гравітаційних.

Простота в обслуговуванні не вимагає від персоналу будь-якої спеціальної підготовки:

Як напевно сказав би Шерлок Холмс, за допомогою такої техніки не важко позбутися доказів.

При необхідності котли обладнуються механізованої системою подачі палива - шнекова для дрібнофракційних і скребкові для брикетованого.

Котли додатково можуть бути оснащені контуром нагріву води для господарських цілей.

І нарешті, кожен котел забезпечений електронною системою регулювання температури з точністю до 1 °С, завдяки якій зробити в приміщенні тепліше або холодніше так само просто, як переключитися з одного телевізійного каналу на інший.

Колись професія працівника котельні асоціювалася з чоловіками в брудних ватниках, суцільно покритими золою і кіптявою. З тих пір прогрес зробив крок далеко вперед, змив гар з персоналу котельні, і звільнивши його від необхідності по-старому колоти дрова або, орудуючи лопатою, закидати вугілля в топку. В даний час завдяки механізації управління опалювальними приладами професія працівника котельні поступово трансформується в професію оператора, все обов'язки якого зводяться до спостереження за технічним станом обладнання і його періодичної очищенням. Відрадно усвідомлювати, що свою лепту в досягнення цього прогресу внесли фахівці нашої фірми - виробничого підприємства «Ретра».

Наше конструкторське бюро складається з прихильників впровадження нових технологій, які невпинно ратують за зниження ролі людського фактора в роботі з котлом: людина, врешті-решт, може відволіктися або заснути, а механізм на те і механізм, щоб не потребувати відпочинку. Закономірно, що головною метою своїх інженерних вишукувань ми обрали повну механізацію завантаження палива в котел.

Всі варіації моделей з маркуванням «4М Дуо» комплектуються електронною системою з безліччю функцій, яка повністю приймає на себе процес управління подачею і горінням палива, дозволяючи казаняр, без метушні біля топки з лопатою вугілля, просто натискати на кнопки і стежити за показниками на моніторі. Електронною системою задається, наприклад, висота температури теплоносія * в котлі (максимально можлива - 90-95 °C, оптимальна - 70 °C).

Котлами Retra можна замінювати старі котли, а можна встановлювати їх паралельно з діючими, в тому числі газовими. Проти цього немає ніяких протипоказань.

Екологічний

Існує думка, мовляв, дбайливе ставлення до природи проявляють хіба що партія зелених та толерантна європейська громадськість. Але, запевняємо вас, і в нашій країні будь-який поважаючий себе господарник, для якого слова «рідна земля» не порожній звук, розуміє, що цю землю він залишить своїм дітям, і тому стан навколишнього середовища його хвилює нітрохи не менше, ніж рахунок в банку .

А якщо цей господарник - директор підприємства, яке постачає опалювальні прилади в дитячі садки, лікарні та школи, то його внутрішній самоконтроль підвищує вимоги до екологічності виробництва втричі!

Продукція нашої фірми працює при повній відсутності диму і отруйних речовин в приміщенні; викиди продуктів горіння в навколишнє середовище мінімальні - набагато нижче, ніж дозволяють законодавчі норми.

Використовуємо лабіринтову систему відводу димових газів від котла - вихлопи проходять складний звивистий шлях по лабіринту трубок, поступово осідаючи на стінках, тому немає необхідності в установці додаткових установок типу циклон типу для очищення повітря від продуктів горіння - вся гар і тверда суспензія залишається в казані, і ви дихаєте чистим повітрям.

Встановлюємо максимально надійний захист від пожеж, використовуючи шлюзові затвори, щоб полум'я не могло потрапити в бункер з паливом або в склад палива.

Робимо свій внесок у збереження лісу, ратуючи за використання відходів деревини та твердих побутових відходів.

На сьогоднішній день вітчизняний ринок опалювальних приладів завалений малоефективною і низькоякісної продукцією. Будьте пильні і пам'ятайте, що від обігріву приміщень в зимовий період залежить найголовніше - здоров'я людини! А ми допоможемо вам зробити правильний вибір.

Значний об'єм паливної камери

Об'ємна паливна камера дозволяє добитися для окремих видів палива наступних показників:

Ми дуже любимо покупців, які перед здійсненням покупки обтяжують себе вивченням ринку опалювальних приладів. Зв'язавшись з нашим менеджером, вони насамперед задають йому запитання «Піролізні ваші котли?». Їм відомо, що піролізні котли набагато ефективніше звичайних, оскільки дожіг вторинного газу підвищує ККД котла і дає дополітельное виділення тепла.

За рахунок чого це відбувається?

Ну, дивіться.

Формула горіння така: С (вуглець) + О2 (кисень) = СО2 (вуглекислий газ) + 96 700 ккал / моль (тепло, яке виділилося при реакції і обігрів повітря в приміщенні).

Формула дожига газу така: З + ½ О2 = СО2 + 33600 ккал / моль (додаткове тепло).

Наступною нашою інновацією є спеціальна пелетних пальник, паливо в яку подається гвинтовим шнеком з місткого бункера. Це особлива самоочищається водоохлаждаемая пальник совкового типу, розроблена і впроваджена нами для котлів великих потужностей. Звичайні пальника обмежені в своїй продуктивності; наша ж має тривалий термін експлуатації, встановлюється на котли потужністю до 1150 кВт і може бути застосована до широкого спектру дрібнофракційних палива, оскільки не вимоглива до його якості та сорту. Саме завдяки наявності такого пальника у «Ретри 4М Дуо» завантаження палива в автоматичному режимі здійснюється всього 1 раз в декілька діб.

Всі варіації моделей з маркуванням «4М Дуо» комплектуються електронною системою з безліччю функцій, яка повністю приймає на себе процес управління подачею і горінням палива, дозволяючи казаняр, без метушні біля топки з лопатою вугілля, просто натискати на кнопки і стежити за показниками на моніторі. Електронною системою задається, наприклад, висота температури теплоносія * в котлі (максимально можлива - 90-95 °C, оптимальна - 70 °C).

На відміну від котлів більшості інших виробників, наші підтримують не два, а три етапи горіння: розігрів, активне горіння і підтримку горіння. Розбивка на більшу кількість етапів, ніж практикується зазвичай, дає більш плавне, але при цьому швидке підняття температури і ефективне витрачання палива - воно краще горить, залишає менше відходів і, відповідно, виробляє менше викидів в навколишнє середовище.

Розробка, що не має аналогів - насадка-пальник для дрібнофракційних видів палива (тріска, дрібне вугілля «насіння», гранульовані пелети) з трехстадийная процесом горіння:

  1. просушка
  2. процес горіння з ефектом піролізу
  3. скидання згорілої золи

Пальник водоохлаждаемая і самоочищається, не має аналогів.

Продукція фірми «Ретра» сертифікована і запатентована. Підприємство ставало призером регіонального етапу національного конкурсу «100 кращих товарів України» у 2010 і 2011 роках.