Топ-100 Котел Ретра-4М 3000 кВт промисловий на щепі від заводу виробника. Доставка і представництва по Україні
Пн-Пт 8:00-17:00
Сб, Нд вихідний

Котел Ретра-4М 3000 кВт

 • Виробники Ретра
 • Модель: Ретра-4М 3000 кВт
 • Наявність: Є в наявності

1667500 грн.

На основі багаторічного досвіду нашими фахівцями було розроблено та впроваджено виробництво промислового котла «Ретра-4М» потужністю 3000 кВт пристосованого до роботи в автоматичному режимі (пелети з різних сортів деревини, соломи, торфу, лушпиння соняшника, вугілля фракцією до 25 мм, щепа, тирса, лузга тощо).

Призначення

Котлоагрегати з мікропроцесорним регулюванням температури теплоносія, примусовим регулюванням подачі повітря, автоматизованою подачею палива і механізованим золовидаленню призначені для теплопостачання житлових і промислових будівель, обладнаних системами опалення з примусовою циркуляцією теплоносія.

Мінімальне робоче завантаження котла становить 50% від номінальної потужності.

Котлоагрегат працює з примусовою циркуляцією теплоносія з робочим тиском до 0,6 МПа і максимальною температурою нагріву води 90 °С.

Котли забезпечують повне згорання палива і мінімум шкідливих викидів; мають компактність, оптимальне співвідношення габаритів, маси і теплопродуктивності; зручне обслуговування і простота очищення поверхонь нагріву – значна перевага обладнання РЕТРА.

Котли «Ретра-4М» можуть працювати в режимі автоматичного завантаження палива. Подача палива здійснюється автоматично з бункера гвинтовими шнеками (приводиться в дію мотор-редукторами) до двох пелетних пальників сумарною потужністю 3,0 МВт, вмонтованих в котел. Максимально ефективне згорання палива в пелетних пальниках забезпечується завдяки обдуванню повітрям, що здійснюється вентиляторами. Робота шнекових транспортерів та вентиляторів контролюється мікропроцесорним терморегулятором.

Зовнішні стінки котла утеплені теплоізоляційним матеріалом товщиною 100мм.

Трубне наповнення та усі стінки котла, в т.ч. топкової та конвективної камер, є водоохолоджуючими –по ним циркулює вода.

Топкова камера окрім водоохолодження додатково має футерування вогнетривким жаростійким матеріалом.

Переваги:

 • робота в автоматичному режимі;
 • можливість використання різних видів палива, більш доступних споживачу;
 • унікальний самоочисний пальник совкового типу з водяним охолодженням, що працює в автоматичному режимі спалення низькоякісної пелети, вугілля, лузги, щепи, тирси та іншого дрібнофракційного палива;
 • потрійне запобігання загоранню у шнеці;
 • екологічна чистота - дотримання всіх санітарних та екологічних норм викидів; 
 • зручність, простота в обслуговуванні і тривалий термін експлуатації обладнання (10 років і більше);
 • унікальність апарату надає і сучасна автоматика з зручним багатофункціональним меню;
 • котли виготовляються з котлової сталі товщиною 8 мм;
 • наявність системи бездимного горіння при використанні будь-яких видів твердого палива та горючих відходів.

Будова котла "Ретра-4М" потужністю 3000 кВт

4m 3000 budova
 1. топка;
 2. конвективна частина котла
 3. технологічний відсік;
 4. з'єднувальні труби технологічного відсіку;
 5. дверка технологічного відсіку;
 6. водяна рубашка котла;
 7. колосникова труба;
 8. верхня камера згорання;
 9. нижня камера згорання;
 10. чавунна решітка (для ручного режиму);
 11. верхній люк завантаження;
 12. люк шуровочний;
 13. труби похилі;
 14. верхній передній люк;
 15. нижній передній люк;
 16. люк боковий;
 17. зольний жолоб;
 18. пряма перегородка;
 19. люк верхній;
 20. нижній боковий люк;
 21. патрубок подачі;
 22. патрубок звороту;
 23. патрубок зливу води;
 24. патрубок конденсатовідведення;
 25. патрубок під запобіжний клапан;
 26. патрубок під манометр;
 27. вентилятор вторинного повітря.

NPS

Безперечна перевага котлів — унікальний Самоочисний Пальник Савкового Типу, який працює в єдиному комплексі з котлом та живильним бункером з'єднаних гвинтовим шнеком. Цей пристрій має корпус з водяним охолодженням й рухому платформу, що рухається по направляючих за допомогою ексцентрика та мотор-редуктора, а також дає можливість рівномірного розподілення палива по всій площині пальника та повного його згоряння. Корпус пальника також містить форсунки для подачі повітря від вентилятора. Система має тривалий термін експлуатації та встановлюється на котли потужністю від 200 кВт до 3,0 МВт і може застосовуватись для ширшого спектру палива дрібної фракції, оскільки є невибагливим до його якості, ґатунку та вологості.

Пальник самоочисний

1 – піддон нерухомий; 2 – бокова ліва частина корпусу; 3 – бокова права частина корпусу; 4 – форсунки первинного повітря; 5 – рухомий піддон; 6 – термостійкий рукав; 7 – направляючий шток; 8 – патрубок подачі; 9 – зворотній патрубок; 10 – форсунки вторинного повітря; 11 – повітряна камера; 12 – патрубок підключення вентилятора; 13 – вентилятор; 14 – ексцентрик; 15 – каретка ексцентрика; 16 - мотор редуктор; 17 – труба шнека; 18 – форсунка третинного повітря; 19 – короб повітряний під форсунки; 20 – шибер регулювання подачі третинного повітря.

Живильний бункер


1 - корпус; 2 - розвантажувальна воронка; 3 - шибер; 4 - гвинтовий транспортер; 5 - приймальна воронка транспортера; 6 - привід транспортера; 7 - опорна стійка; 8 - регулювальна планка; 9 - загрузочний люк; 10 – зворушувач палива з приводом.

Система золовидалення

Система золовидалення складається з комплекту установок, завданням яких є прийом золи в пунктах його накопичення, а також її транспортування до приямків або зольного збірника (бункера).


1-гвинт шнека; 2-корпус (жолоб) шнека; 3-мотор-редуктор; 4-проміжна опора; 5-кінцева опора; 6-шибер.

Система золовидалення складається з сталевого шнека, мотор-редуктора, зольного бункера (опція) та автоматики, яка керує роботою системи.

Видалення золи здійснюється з конвективної та топочної камер котла.

Зольний бункер монтується до фланця шнекової системи кріпильними болтами, що дає можливість зручного демонтажу та видалення попелу (золи), який накопичується в процесі роботи.

Система керування твердопаливним котлом "Ретра-4М"

Конструкція котла передбачає його експлуатацію разом з електронним пультом керування, вентилятором піддуву та приводом шнеку та насадкою пальником.

Керування усією системою теплогенеруючого обладнання здійснює Пульт керування, що включає силову автоматику та контролер.

Контролер котлоагрегата реалізує контроль за процесом горіння в камері згоряння котла, і за прокачуванням теплоносія по системі опалення. Контролер керує роботою насоса циркуляції води в контурах опалення, насоса рециркуляції води для швидкого прогрівання котла, вентиляторами подачі повітря в зону горіння в котлі - канали первинного і вторинного нагнітання повітря, шнековими завантажувачами палива, а також димососом. У контролері є так званий «сухий контакт» для приєднання зовнішньої сигналізації для оповіщення оператора в разі нештатних ситуацій в роботі системи. Принцип управління полягає в підтримці заданої оператором температури теплоносія на виході з котла за допомогою зміни об'єму повітря, що нагнітається вентиляторами в зону горіння. Якщо температура на виході котла досягла або перевищує задану оператором, то контролер переводить роботу котла на режим підтримки горіння - «режим продувки».

Також контролер реалізує наступні функції: моніторинг розгоряння і вигоряння палива в котлі; функція захисту від замерзання теплоносія - при температурі теплоносія нижче 5 °С включається в роботу циркуляційний насос для прокачування системи; моніторинг аварійних ситуацій, в тому числі контроль тиску теплоносія в системі; самодіагностика датчиків температури.

Принцип роботи автоматики

Під час та після завантаження автоматикою необхідної порції палива до пальника вентилятор заданий час інтенсивно нагнітає повітря для досягнення стабільної температури горіння. Цей цикл повторюється доки температура води в котлі не підніметься до заданих на терморегуляторі базових значень. Після цього автоматика переходить у режим підтримки горіння. При падінні температури до заданого мінімального рівня (рекомендовано: 45-55 °С) знову відбувається автоматичне завантаження палива з бункера та включення вентилятора і цикл роботи котла повторюється.

У випадку досягнення температури значення встановленого максимального рівня (рекомендовано: 85-90 °С) автоматика вимикає подачу палива та вентилятор і переходить у стан підтримки.

Комплект поставки котла "Ретра-4М"

№ п/п

Назва

Кількість в одному комплекті, шт.

1

Котел “Ретра 3000-4М”

1

2

Щит керування з контролером

1

3

Вентилятор піддуву до котла

4

4

Запобіжний клапан (повірений)

2

5

Площадка для обслуговування з огорожею та драбиною

1

6

Запірно-регулююча арматура в межах котла

1

7

Решітка колосникова (чавунна для ручного режиму)

1 Компл.

8

Самоочисний пальник з водоохолодженням НПС-1500

2

 

Вентилятор піддуву з шибером

2

 

Мотор-редуктор

1

 

Система водоохолодження пальника з насосом

1 Компл.

 

Шпонка ексцентрика

1

 

Ексцентрик в зборі

1

9

Живильний бункер об’ємом 5,0 куб.м з шнековими подачами

1

 

Гвинтовий транспортер (шнек)

4

 

Мотор-редуктор шнека

4

 

Ємність для пожежогасіння з датчиком температури BVTS

4

 

Кронштейн ємності з водою

4

 

Система зворушення палива

2

 

Мотор-редуктор системи зворушення палива

2

10

Експлуатаційна документація

1 Компл.

11

Комплект кріпильних виробів

1 Компл

12

Система золовидалення до котла «Ретра 3000-4М» з бункером об’ємом 0,5 куб.м (додаткова опція)

1
Котли
Площа обігріву приміщення, м2 (при висоті до 3.5м) 30000
Вид палива основний режим: Пелети, щепа, тирса, дрібне вугілля до 25 мм; резервний режим: Вугілля, брикети (фракції до 100 мм)
Номінальна теплопродуктивність, кВт ± 10% 3000
Об’єм топки, л 6330
Температура води на виході з котла, не більше, ºС 90
Температура води на вході в котел, не менше, ºС 55
Вихід під димохід, мм 1010*410
Номінальна витрата палива, кг/год, не більше основний вид палива (Q=18 МДж/кг) 690, резервний вид палива (Q=27 МДж/кг) 376
Робочий тиск води, МПа (мінімальний / максимальний) 0.6
Коефіцієнт корисної дії, % 82
Розрідження за котлом, Па, не менше 120
Температура продуктів згоряння, не більше, ºС 160
Напруга живлення, В/частота, Гц 380/50
Висота димової труби від осі димоходу котла, м 30
Діаметр труби димоходу, мм 900
Об’єм бункера, м3 5
Об’єм водяної рубашки, л 4300
Запобіжний клапан, приєднувальний розмір 2шт. dy100
Габаритні розміри котла в зборі з бункером, мм (Д*Ш*В) 6670*4800*3080
Товщина внутрішньої стінки теплообмінника, мм 8

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Технічні характеристики котлів модельного ряду "Ретра-4М" потужністю 3000 кВт

Габаритні та під'єднувальні розміри котлів модельного ряду "Ретра-4М" потужністю 3000 кВт
Рекомендовані товари