Топ-100 Скребковий конвеєр для подачі палива Ретра від заводу виробника. Доставка і представництва по Україні
Пн-Пт 8:00-17:00
Сб, Нд вихідний

Скребковий конвеєр для подачі палива

  • Виробники Ретра
  • Модель: Скребковый конвейер топлива
  • Наявність: Предзаказ

125400 грн.

Даний пристрій призначений для подачі палива в топку опалювального котла, працюючого на подрібненому твердому паливі, з продуктивністю, яка визначається системою управління режимом роботи котла. Пристрій призначений для роботи з котлами продуктивністю від 400 кВт.

Паливо, що застосовується – пелети, тирса й обрізки з розміром частинок до 20х20х40 мм і насипною вагою до 0,32 т/м³, дрібне вугілля з розміром частинок до 40х40х40 мм.

БУДОВА І РОБОТА

Паливо, яке повинно спалюватись в котлі, завантажується у видатковий бункер. З бункера через завантажувальні вікна, що перекриваються ножовими засувками, паливо самопливом надходить в жолоб скребкового транспортера. Для запобігання зависання палива в бункері встановлений електромашинний вібратор.

Шкребки транспортера переміщують паливо по жолобу вгору. Привід тягового ланцюга забезпечує електродвигуном через черв'ячний редуктор і ланцюгову передачу. Продуктивність транспортера може бути змінена шляхом зміни ступеня завантаження скребків при зміні положення ножових заслінок. Оптимальним є завантаження, при якому переміщувана порція палива займає всю ширину лотка і по висоті підходить до тягового ланцюга транспортера. Контроль заповнення транспортера проводитися візуально через вікно в перегородці між робочою і зворотною гілками транспортера, для чого попередньо знімається кришка зворотного гілки.

У верхній точці відбувається вивантаження палива з транспортера в живильну трубу-самоплив, яка перекривається заслінкою клапана, що захищає від прориву топкових газів у приміщення. Зусилля спрацьовування заслінки клапана регулюється переміщенням грузика-противаги.

Періодичність та тривалість вмикання транспортера визначається системою управління режимом роботи котла.

При незаповненому бункері або заповненому розпушеним паливом (крупна суха тирса або дрібна деревна стружка) робота вібратора створює шум, для зменшення якого рекомендується зменшити змушуючу силу вібратора (таке регулювання описане в експлуатаційній документації на вібратор), а також встановлювати опори бункера на амортизуючих віброопорах.

Для запобігання можливим закупоркам в каналах проходження палива рекомендується накрити бункер металевою сіткою з розміром осередків, рівним найбільшому дозвільному розміром часток палива (40х40 мм).

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ДАНІ І ПАРАМЕТРИ

№ п.п.

Найменування параметру

Значення

1.

Тип падаючого пристрою

Скребковий конвеєр

2.

Характеристики конвеєра:

2.1.

Ширина лотка, мм

165

2.2.

Розміри скребка, мм

160х99

2.3.

Шаг скребків, мм

228

2.4.

Лінійна швидкість конвеєра, м/сек

0,333

2.5.

Потужність приводу, кВт

2,2

3.

Габаритні розміри пристрою, мм, не більше

- довжина

7200

- ширина

2150

- висота

3500

4.

Ємність витратного бункера*, м3

2,0

5.

Напруга живлення 3-х фазного струму, В

380

6.

Загальна споживана потужність, кВт

3,5

7.

Маса, кг, не більше

720

*- Об’єм може змінюватись згідно замовлення до 10,0 куб.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре