Опалювальні котли на твердому паливі «Ретра» - економічне обладнання, що не має аналогів!

В наш час ринок енергоресурсів спонукає до пошуку альтернативних джерел опалення. Це стало однією з перших причин, чому фахівці підприємства «Ретра» взялись за розробку новітнього в цій галузі обладнання. На сьогоднішній день ми маємо новаторський винахід – високотехнологічні твердопаливні котли «Ретра-3М», що призначені для центрального опалення житла і виробничих приміщень. «Ретра-3М» - це обладнання, яке за своїми техніко-економічними параметрами не має аналогів та залишається поза конкуренцією. Окрім того, котли нашого виробництва можуть бути оснащені контуром нагріву води для господарчих потреб.

Отож, як нам вдалось створити настільки вигідний опалювальний котел? Ми захотіли виготовити обладнання, яке не залежатиме від дорогих носіїв енергії та значно менше її споживатиме. Натомість паливом для такого котла повинна була служити доступна в будь-якій країні сировина. І нам це вдалось!

Всеїдні твердопаливні котли «Ретра»

Паливом для котлів «Ретра-3М» може служити як низькосортне вугілля, так і торф, торфобрикет, тирса, пелети, хмиз, тріски, солома, макулатура і тому подібне. Тобто котел працює від того, що масово викидається на сміття. При цьому, коефіцієнт корисної дії сягає 93%!

Такий котел економить витрати до 3 разів за один опалювальний сезон! Більше того, користувачі котлів «Ретра» стверджують, що він окуповується так само всього за один опалювальний сезон.

Підтверджена якість

Підприємство «Ретра» працює на ринку більше 20 років. За цей час котли на твердому паливі нашого виробництва здобули визнання не лише в Україні, але й за кордоном. Підприємство брало участь і перемагало в численних конкурсах із закупівлі котлів на твердому паливі, модернізації і оснащенні котелень.

Ми прийняли тендерні пропозиції відділом освіти Ківерцівської РДА, відділом освіти і науки Камінь-Каширської РДА, Бродівської РДА та іншими державними установами. Котли «Ретра» встановлені також у багатьох школах, лікарнях, приватних будинках, оранжереях, малих та великих виробничих підприємствах.

Однак на цьому інноваційність котлів «Ретра» не закінчилась. Про інші наші досягнення читайте в розділі Товари.

Головний офіс підприємства знаходиться у м. Рівне, дилерські центри розташовані в всіх обласних центах України. (див. представництва).

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа: менеджер
Сайт компанії: retra.com .ua
Загальна інформація
Назва: ПП "Ретра-3М"
Тип компанії: виробник
торгова компанія
компанія, яка надає послуги
Товари та послуги, що надаються: Виготовлення твердопаливних котлів, модульних котелень, автоматизованого обладнання на опалення та водопостачання котелень,  металоконструкцій будь-якої складності, плазмова різання металу за кресленнями, гнуття металу, рубка металу, зварювальні роботи.
Бренди: Котли "Ретра"
Адреса: 33024УкраїнаРівненська обл.РівнеСтарицького, 45
Графік роботи: Пн-Пт 8:00 - 17:00 без перерв; Сб, Нд вихідні
Телефон:
  • +380 (67) 322-88-45, Відділу продажу
  • +380 (67) 322-88-48, Віділ технічної підтримки
  • +380 (362) 25-60-38
  • +380 (50) 435-03-57
Сайт: retra.com.ua
E-mail: retra@retra.com.ua
Кількість працівників: 51-100 человек
Організаційно-правова форма і капітал
Організаційно-правова форма: приватне підприємство
Ринкова діяльність
Основні клієнти: фермерські господарства, державні заклади, заводи,школи і. т. д.
Інформація про виробництво
Об’єм площі: 5000-25000 кв. м
Контроль якості: внутрішній
Кіл-ть ліній: більше 15
Сертифікати відповідності: інші

 

Головний офіс ППФ «Ретра»
Адреcа:
33024, Украина, г.Ровно,
ул.Старицкого, 45
Тел./Факс:
+38 (050) 435–03–57
(03622) 5-60-38
+38 (067) 322-88-45
(0362) 62-15-12