За підтримки з боку Держенергоефективності України, з пільгового кредитування на придбання обладнання у компанії «РЕТРА» та її партнерів – ведучих постачальників енергоефективного обладнання та матеріалів в Україні.

В  рамках  проекту глобального екологічного  фонду,  що  впроваджується  Програмою  розвитку  ООН  в Україні (ПМГ ГЕФ ПРООН в Україні),  в  Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №29,  що  в  місті  Лисичанськ  Луганської області,  приміщення  котельної  переобладнано на сучасний лад та встановлено  два  новітніх  енергозберігаючих котли «РЕТРА-3М» потужністю 100 кВт кожний, які  працюють  на  твердому паливі.

Новий високосний 2016 рік ознаменувався для фірми РЕТРА новими рухами в сторону якості котлів та покращення зовнішнього вигляду.


Відтепер усі побутові котли Ретра-3М від 25 до 98кВт поставляються в обриштуванні та на піддоні в повністю зібраному стані (усі комплектуючі встановлені на обладнанні).

Замовнику достатньо тільки під'єднати котел до систсеми опалення та увімкнути у розетку!
Тепер все стало набагато простіше та доступніше.

Настав час економити та бути незалежними від комунальних служб! Настав час новітніх, повністю унікальних на ринку котлів. Котли на твердому паливі від українського виробника «Ретра» - це нове слово в опалювальному обладнанні. Вони повністю унукальні за своїми конструктивними особливостями. Завдяки чому дають змогу економити витрати на опалення до 3 разів за один опалювальний сезон.

А тепер коротко розглянемо характеристики та особливості кожного з видів.

Головний офіс ППФ «Ретра»
Адреcа:
33024, Украина, г.Ровно,
ул.Старицкого, 45
Тел./Факс:
+38 (050) 435–03–57
(03622) 5-60-38
+38 (067) 322-88-45
(0362) 62-15-12