Фірма "Ретра" пропонує - газоплазмову порізку металу. Дане обладнання працює під управлінням сучасної системи ЧПУ (числового програмного керування) і приводиться в рух високошвидкісним потужним приводом.


Обладнання дозволяє швидко і якісно виконати листову різку чорних металів товщиною від 1 до 20 мм з великою точністю. Максимальні габарити листа 2 × 6 м.


Переваги газоплазмової порізки:


низька вартість
відсутність деформацій виробів
відсутність "напливу"
високу якість обробки
висока продуктивність - до 12 метрів різу в хвилину
можливість вирізання виробів складних геометричних форм
висока швидкість плазмового різання металу - в 10 разів вище механічного різання металу.

 

 

 


Обладнання / Теплотехнічне обладнання

ППФ "Ретра"винахідник та виробник унікальних твердопаливних котлів,що за 14 років на ринку опалювальної техніки здобули заслужене визнання в Україні. Підприємство, засноване у м. Рівне в 1994 році, на даний момент розширило спектр пропонованої продукції понад 50 позицій — це котли потужністю від 10 до 2000 кВт з можливістю як ручної, так і автоматизованої загрузки палива. Та виробник не зупиняється на досягнутому і вдосконалює продукцію, створюючи більш сучасний і привабливий дизайн, поліпшує технічні і ергономічні характеристики котлів.

Будівництво (продукція) / Ворота, ролети, огорожа, огородження

ППФ "Ретра" надає послуги професійної металообробки, а саме здійснює виконувані роботи по виготовленню:  сходів, майданчиків, ОГОРОЖ, ВОРІТ; каркасів будівель, ферм, зв’язків, колон; обслуговуючих конструкцій;; навісів, козирків, кіосків, теплиць; ємностей, баків, резервуарів, перекриттів будівель і споруд; технологічних конструкцій і нестандартного устаткування; вузлів і деталей трубопроводів, газопроводів.

 

 Головний офіс ППФ «Ретра»
Адреcа:
33024, Украина, г.Ровно,
ул.Старицкого, 45
Тел./Факс:
+38 (050) 435–03–57
(03622) 5-60-38
+38 (067) 322-88-45
(0362) 62-15-12