Сервісне обслуговування

 

Наша компанія є національним виробником твердопаливних котлів. Ми надаємо повний спектр послуг сервісного обслуговування продукції власного виробництва.

Сервісне обслуговування твердопаливного котла:

Профілактику котлів необхідно проводити мінімум 1 раз на рік. Необхідність періодичного сервісного обслуговування, обумовлена технічними процесами горіння палива і нагрівання води, за допомогою яких з часом відбувається перешкода в коректній і надійній роботі котлів. За часту, некоректна робота проявляється саме тоді коли на вулиці температура повітря знижується, і навантаження на обладнання збільшується. Перевага при проведенні періодичного сервісного обслуговування, аварійні зупинки обладнання зводяться до мінімуму.

 

Перелік виконуваних робіт при сервісному обслуговуванні:

- Перевірити теплообмінник на забрудненість від сажі при необхідності очистити;

- Перевірити працездатність електричного обладнання (пульта управління, вентиляторів, мотор-редукторів і т.п.);

- Перевірити на працюючому котлі автоматику безпеки, перегрів, зворотна тяга;

- Перевірити тиск в розширювальному баку при необхідності накачати;

- Перевірити підкачування води;

- Перевірити тягу димоходів і вентиляційних каналів;

- Перевірити працездатність циркуляційного насоса і триходового клапана;

- Перевірити параметри датчиків контуру опалення і контуру ГВП;

- Перевірити стан теплообмінників опалення та ГВП;

- Якщо теплообмінники вимагають хімічної очистки, миття від накипу (послуга оплачується окремо);

- Миття і чищення теплообмінника;

- Інструктаж та консультування обслуговуючого персоналу.

 

Теплообмінник - це пристрій, в якому відбувається обмін теплом між двома теплоносіями. Основним теплоносієм в теплообмінниках є вода. Як ми знаємо вода з часом залишає накип, відкладення і солі на перегородках, стінах, ребрах теплообмінника. Ну і це ще не все, за умов горіння енергоносія, теплообмінники забруднюються і покриваються сажею. У зв'язку з цим ефективність використання теплообмінника зменшується, падає ККД, збільшується витрата енергоносіїв, виходять з ладу датчики. Щоб запобігти і збільшити ККД теплообмінника, необхідно періодично проводити мийку і чистку теплообмінника. Миття і чищення теплообмінника в першу чергу Вам дає - заощадити кошти, так як чистий і незабитий теплообмінник споживає менше енергоносія ніж забруднене. Чистка і миття теплообмінника корисна ще тим, що збільшує в кілька разів ресурс системи нагріву, так як обладнання працює не на межі. Фахівці нашої компанії завжди враховують вимоги, і побажання замовника. Ефективність проведення миття та чищення теплообмінника:

-Збільшує ресурс системи.

- Виявлення можливих відхилень від нормальної роботи системи.

- Економія коштів.

 

 

Проект сервісного договору Ви зможете отримати надіславши запит на нашу електронну пошту retra@retra.com.ua або зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними в розділі Контакти.

Головний офіс ППФ «Ретра»
Адреcа:
33024, Украина, г.Ровно,
ул.Старицкого, 45
Тел./Факс:
+38 (050) 435–03–57
(03622) 5-60-38
+38 (067) 322-88-45
(0362) 62-15-12