АКЦІЯ!!! «20 років тепла та затишку»

До цієї визначної дати ми приготували Кожному приємні подарунки:   

  • ДОСТАВКА по всій території України БЕЗКОШТОВНА (Діє для всіх котлів типу "РЕТРА" потужністю до 100кВт відправлених з 01.12.2018р. по 31.12.2018р.) 
  • Додаткова знижка в розмірі 5% на замовлену продукцію ТМ РЕТРА в період з 01.12.2018р. по 31.12.2018р.


Скільки зусиль потрібно вкласти для того, щоб опалювання твердим паливом стало таким же зручним як газове або електричне? Ми над цим працюємо вже 20 років, використовуючи науковий досвід багатьох поколінь, експерементуючи з новітніми розробками, сучасними технологіями та інноваціями. Наші твердопаливні котли являються альтернативою газовому коллапсу, який охопив нашу країну.

Опалюєте свій будинок чи підприємство високоякісним, дорогим паливом? Залиште це в минулому. Адже з котлами Ретра для обігріву підійдуть найдешевші відходи деревообробки та альтернативні види палива. А завдяки автоматизації процесу горіння та подачі палива, досягається максимальна тривалість та ефективність роботи.

Асортимент заводу налічує понад 200 виробів, серед яких 5 лінійок твердопаливних котлів потужністю від 10 до 3000 кВт, готових спалювати самі дешеві та доступні види палива, зокрема фрезерний торф.

Ефективний науково-технічний підхід дозволив нам розвиватися як в напрямку опалювального обладнання і автоматизованої подачі палива, так і в сфері інтелектуального управління та диспетчеризації котлів.

Нами запатентовано 12 унікальних розробок, що дозволило заводу Ретра вийти на міжнародний рівень якості, надійності, економічних та екологічних показників.

Бачимо майбутнє України за власним виробництвом та енергоефективними технологіями. Адже хто сказав що вітчизняні котли не можуть бути кращими за іноземні аналоги? Все приходить з досвідом.

Міжнародне визнання підтверджується використанням нашого обладнання в Білорусії, Латвії, Словаччині, Казахстані, Молдові та Закавказзі. В Україні нами обладнано сотні навчальних закладів та лікарень, тисячі підприємств та домівок.

20 років – це не просто ювілей, це час підведення підсумків пройденого шляху, оцінка розвитку і модернізації виробництва, постановка нових завдань та пріоритетів.

Нашою метою є виготовлення надійних та доступних опалювальних приладів, здатних забезпечити тепло та затишок нашим користувачам, при максимальній економічності і безпеці для людей та навколишнього середовища. Адже нести тепло - це наше покликання.

03.12.2018