«Теплий кредит» - програма енергозбереження у 2020 році

ПРОГРАМА НЕ ДІЄ з 2022 року


Завод опалювальної техніки Ретра бере участь в Державній програмі «Теплий кредит», основна мета якої допомогти громадянам України зробити своє житло більш енергоефективним, компенсуючи частину коштів, витрачених на придбання енергоефективних товарів / послуг. У підсумку, країна повинна використовувати менше ресурсів на опалення, тим самим ставши незалежною від імпортних поставок газу і вугілля.

Скільки компенсують?

  • Розмір відшкодування на придбання твердопаливних котлів для фізичних осіб становить 20% від суми кредиту, але не більше 12 тис.грн.
  • 35% (але не більше 14 тис.грн) на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів для власників приватних будинків, а також фізичних осіб, яким призначено субсидію.
  • Об’єднання співвласників житла та житлові кооперативи також зможуть отримати відшкодування із держбюджету у розмірі 40-70% від суми кредиту (але не більше 14 тис. грн. у розрахунку на одну квартиру). Додаткові компенсації надає місцева влада.

У програмі беруть участь банки-партнери ПриватБанк, Ощадбанк, Укргазбанк та Укрексімбанк.

Порядок дій для отримання «теплого кредиту»:

  1. Визначитись з моделлю твердопаливного котла РЕТРА, отримати рахунок-фактуру.
  2. Подати в банк визначений перелік документів для отримання кредиту.
  3. Якщо документи та товар відповідають всім вимогам програми, банк ухвалює рішення про видачу кредиту. Позичальник має сплатити перший внесок (10% вартості товару) та комісію банку. Після цього банк перераховує кредитні кошти на рахунок продавця.
  4. Отримати товар від продавця та надати банку акт прийому-передачі або видаткову накладну, цим самим підтвердити цільове використання кредитних коштів.
  5. Встановити енергоефективне обладнання та надати банку акт виконаних робіт.
  6. Отримайте відшкодування від держави на рахунок, відкритий у банку. Загалом цей процес займає до 2 місяців.

Нагадуємо, що у рамках програми ви зможете придбати не тільки котел, але і додаткове обладнання та матеріали до нього. З орієнтованим переліком енергоефективного обладнання та матеріалів можна ознайомитись на сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України - http://saee.gov.ua/sites/default/files/perelick_materialiv/Perelik.Vidkoreg.pdf

Для отримання консультацій щодо програми «теплих кредитів» звертайтеся до спеціалізованого Call-центу Держенергоефективності за тел.:

+38 (050) 606-77-19

або до менеджерів РЕТРА:

+38 (067) 322-88-45, +38 (050) 435-03-57

05.05.2020