Топ-100 Порошок для чищення димоходів Spalsadz Eko Plus 1 кг на сайті заводу твердопаливних котлів Ретра. Доставка і представництва по Україні

Порошок для чищення димоходів Spalsadz Eko Plus 1 кг

  • Виробник: Spalsadz
  • Модель:Порошок для чистки дымоходов Spalsadz Eko Plus 1 кг
  • Наявність:Є в наявності

125 грн.

Димоходи печей і камінів з часом покриваються шаром сажі і незгорілих смол. Особливо, якщо спалюються сирі дрова з смолистих пород дерева (сосна, береза) або вугілля. Через вологу незгорілі смоли (дьоготь) і сажа спікаєтюся, утворюючи щільний шар, який значно знижує тягу і може привести до часткового просочуванню диму в приміщення. Це дуже небезпечно!

Як почистити димар і уникнути в подальшому накопиченню сажі на стінках печей і камінів? Механічно почистити важко, а ось хімічним способом - можливо за допомогою Каталізатора горіння SPALSADZ (Спалсадз)

Для цього Spalsadz додається прямо до твердого палива. Порошок зв'язує вологу, забезпечує повне окислення залишків вуглецю, забезпечуючи більш повне згоряння. При постійному використанні хімічного каталізатора Спалсадз сажа легко очищається.

Особливості хімічного каталізатор горіння Spalsadz

  • простота використання: препарат просто додається в топку печі
  • безпека: повне згоряння та очищення димоходів від сажі забезпечують хорошу тягу
  • економія: високий ККД горіння знижує витрату палива і продовжує термін роботи котлів

Рекомендації до використання:

При розпалюванні додати 20 г порошку (2 столові ложки) на кожні 10 кг палива. На 1000 кг палива 1-2 упаковки Каталізатора горіння Spalsadz.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре

Рекомендовані товари