Manager Замовте зворотній дзвінок наш менеджер відповість на всі ваші питання

Шнекові

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Шнековий конвеєр, який також часто називають шнековим навантажувачем – це спеціальне обладнання, яке призначене для транспортування сипучих та рідких матеріалів на невеликі відстані. В промисловості та сільському господарстві шнекові транспортери використовують для завантаження піску, цементу, пульпи, зерна, добрив, тощо. Основою його конструкції є обертовий гвинтовий вал, який знаходиться всередині закритого жолоба чи труби та переміщує матеріал уздовж своєї довжини.

 Використання шнекових навантажувачів

Сільське господарство: Сучасні шнекові погрузчики зерна активно використовуються для завантаження зерна та інших агрокультур у різні ємності, такі як причепи, вагони, силосні башти та склади. Шнеки для погрузки зерна використовуються на елеваторах, у портовому господарстві.

Промисловість: У виробничій сфері шнекові навантажувачі служать для транспортування таких сипучих матеріалів, як вугілля, пісок, гравій та цемент. Вони можуть бути використані для подачі матеріалів у виробничі процеси, а також для завантаження та розвантаження транспортних засобів, що значно підвищує ефективність і автоматизацію виробництва.

Будівництво: У будівельній галузі шнекові навантажувачі застосовуються для переміщення сипучих матеріалів, таких як пісок, гравій та щебінь. Вони незамінні при завантаженні самоскидів, а також при вирівнюванні та ущільненні ґрунту.

Теплоенергетика: У теплопостачанні шнекові механизми використовуються для завантеження бункерів із сипучим паливом, дрібними фракціями вугілля, агропелетами, щепою.


Шнекові конвеєри мають кілька важливих переваг:

  • Висока безпека використання: відсутність зовнішніх рухомих частин зводить до мінімуму ризик травмування персоналу.
  • Компактні розміри: невеликі габарити дозволяють легко інтегрувати пристрій у виробничі лінії та технологічні установки, а також переміщувати вантажі між приміщеннями та рівнями.
  • Простота конструкції: завдяки простій конструкції таке обладнання має доступну ціну.

Однак є й деякі недоліки шнекових механізмів, а саме через конструктивні особливості конвеєри мають обмежену довжину транспортування.

 Основні елементи шнекового механізму

Корпус

Переміщення матеріалу відбувається всередині корпусу – герметичної циліндричної труби або жолоба з кришкою. Він має секційне виконання: бажану довжину шнекового конвеєра отримують за рахунок фланцевого з'єднання кількох секцій. Якщо транспортер має значну довжину, встановлюють кілька опор, щоб уникнути провисання.

Гвинт

У трубі/жолобі розташований гвинт (шнек) - вісь з лопатями, розмір яких відповідає діаметру корпусу. Між краєм лопатей і стінкою корпусу залишають зазор 5 – 10 мм. Метал для шнека вибирають залежно від типу переміщуваної сировини. Найчастіше це сталь.

Привід

Електродвигун, з'єднаний зі шнеком за допомогою трансмісії, приводить його в рух.

Принцип роботи

Сировина подається через отвір приймального патрубка (можна з'єднати його з накопичувальним відсіком). Далі вона поступально переміщується всередині корпусу за рахунок руху лопатей гвинта, а потім вивантажується в бункер/приймач через другий патрубок на протилежному кінці.

 Як купити шнековий навантажувач

Фірма Ретра пропонує виготовлення шнекових навантажувачів, в тому числі і шнеків для погрузки зерна, які відповідатимуть вимогам замовника. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.