Топ-100 Монтаж

Монтаж


Пропонуємо співпрацю проектним, монтажним, будівельним фірмам і організаціям

Запрошуємо до співробітництва:

  • оптові організації

Вашій увазі пропонується весь асортимент продукції, представленої на нашому сайті. Для отримання оптового прайсу відправте, будь ласка, запит на нашу електронну пошту retra@retra.com.ua або зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними в розділі Контакти.

  • монтажні та будівельні організації

Монтажним і будівельним організаціям ми пропонуємо спеціальні ціни на весь асортимент продукції, представленої на сайті. Для отримання спеціального прайсу відправте, будь ласка, запит на нашу електронну пошту retra@retra.com.ua або зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними в розділі Контакти. Про умови доставки та оплати можна дізнатися у наших менеджерів. Ми також сприяємо в організації навчання сервісних інженерів і монтажників на провідних вітчизняних заводах-виробниках опалювальної техніки.

  • роздрібних покупців

Роздрібним покупцям ми пропонуємо широкий асортимент опалювальної техніки, представленої на нашому сайті, а також в нашій роздрібній мережі. Про умови доставки та оплати можна дізнатися у наших менеджерів. Ми також надаємо послуги з проектування, монтажу, гарантійного, післягарантійного та сервісного обслуговування всієї опалювальної техніки, представленої на нашому сайті.

Зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними в розділі Контакти.

Ми працюємо по всій Україні!

Будемо раді співпраці з Вами!