Топ-100 Ретортний пальник Pancerpol PPSM 75 kW TRIO від заводу Ретра. Доставка і представництва по Україні
Пн-Пт 8:00-17:00
Сб, Нд вихідний

Ретортний пальник Pancerpol PPSM 75 kW TRIO

  • Виробник: Pancerpol
  • Модель: PPSM 75 kW TRIO
  • Наявність: Є в наявності

без ПДВ 21930 грн.

Ціна вказана без ПДВ

Ретортний пальник Pancerpol PPSM 75 kW TRIO - це пристрій для подачі твердого палива за допомогою шнека (гвинта) з паливного бункера безпосередньо в котел. Завдяки цьому паливо подається систематично і рівномірно, що впливає на економічну роботу та комфорт використання.

Пальник c поворотною чашею (для запобігання спікання) призначений для автоматичного спалювання вугілля, штибу, пелетних гранул, зернових в автоматичному режимі.

Шнековий конвеєр Pancerpol потужністю 75 кВт обладнаний зубчастим мотором Nord з підвищеними робочими параметрами та міцністю гарантує безтурботну роботу протягом багатьох років. Корпус циліндра з редуктором виконаний за спеціальним замовленням, захищає систему від заклинювання.

Корпус має сталевий корпус і гвинт, оснащений наконечником, що полегшує видалення палива з вигнутої частини коліна. Крім того пальник оснащений штифтовим віночком і кільцем з тугоплавкого чавуну, що гарантує тривалу і безперебійну роботу. Пальник може транспортувати вугілля з грануляцією від 5 до 25 мм, пелету 8мм.

Pancerpol PPSM TRIO характеризуються низькими витратами на технічне обслуговування та експлуатацію. Вони екологічно чисті, прості у використанні та обслуговуванні.

Вентилятор, автоматика, і система пожежогасіння не входять до комплекту поставки.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре