Котли на твердому паливі економлять витрати більш ніж в 2 рази

Настав час економити та бути незалежними від комунальних служб! Настав час новітніх, повністю унікальних на ринку котлів. Котли на твердому паливі від українського виробника «Ретра» - це нове слово в опалювальному обладнанні. Вони повністю унукальні за своїми конструктивними особливостями. Завдяки чому дають змогу економити витрати на опалення до 3 разів за один опалювальний сезон.

А тепер коротко розглянемо характеристики та особливості кожного з видів.

Котел на твердому паливі «Ретра-3М»

Це перш за все «всеїдний» котел. Він пристосований для спалення будь-якого виду сировини – від вугілля та торфобрикету до соломи та макулатури. При цьому ви можете використовувати паливо з високим вмістом вологості – 60% і більше.

ККД такого котла сягає до 93%, в залежності від палива. Для отримання 1 кВт тепла вам необхідно використати 0,1 кг відходів деревини.

Вимагає закладання палива 1 раз на добу.

Під час експлуатації не виділяє диму та отруйних речовин.

Котел на твердому паливі «Ретра-4М Дуо»

Це комбінований твердопаливний котел, що може працювати в двох режимах. Перший – автоматична подача дрібнофракційного палива: пелети з різних видів деревини, торфу, лушпиння соняшникового насіння, а також шроту, рапсової фузи, трісок, тирси, соломи. Другий режим – ручне завантаження. В якості палива використовуються дрова, вугілля, торфобрикет, пакетована солома.

Збільшений об’єм бункера котла дає змогу закладати паливо один раз на 3-5 днів. 

Котел на твердому паливі «Ретра-5М»

Це побутовий котел, що призначений для роботи в житлових будинках, на дачах, виробничих та складських приміщеннях, торгових об’єктах, будівлях соціального та адміністративного призначення.

Котел може спалювати різні види палива - вугілля, дерево, брикети, відходи деревини.

Горизонтальні камери розміщені таким чином, що створюють мінімальну конденсацію, чим значно продовжують термін експлуатації котла.

Даний вид котла працює без електроживлення.

Котел на твердому паливі «Ретра-5М Plus»

Це також побутовий котел. Після розпалювання управління процесом та подачею повітря в камеру згорання проходить в автоматичному режимі за допомогою електронного блока керування.

Працює згідно заданих на блоці керування параметрів роботи, навіть після щільного закриття всіх дверцят та люків.

Підключається до електромережі 220/50 В/Гц.

Більш детальну інформацію по кожному з видів котлів «Ретра» ви можете знайти в розділі Товари. Також, звернувшись за контактними телефонами, ми завжди готові проконсультувати вас та підібрати найбільш оптимальний варіант котла. Реалізація обладнання відбувається по всій Україні. Підприємство «Ретра» має головний офіс, що знаходиться в м. Рівне, а також представництва в таких містах, як Харків, Київ, Львів.

10.08.2018