Топ-100 Накидувач палива на щепу Ретра 0,6 куб.м від заводу виробника. Доставка і представництва по Україні

Накидувач

  • Виробник: Ретра
  • Модель:Накидыватель
  • Наявність:Предзаказ

від 53100 грн.

Накидувач призначений для автоматичної подачі палива (пелети, стружка, тріска), зернових, і інших сипучих матеріалів зі складу в транспортер (шнековий, скребковий і ін.).

Ресорні лопасті, приведені в рух приводом, підбирають сипуче паливо і рухають його до вивантажної горловини. Коли склад палива повністю заповнений ресорні лопасті складені і підбирають паливо починаючи від центру, далі плавно переходячи до максимального радіусу захоплення в розкладеному вигляді. Лопасті розкладаються тим більше, чим менше навантаження на них. Таким чином регулюється згинальний момент діючий на ресорні лопасті, захищаючи їх від перевантажень. Траєкторія руху кінчиків лопастей стає схожою на спіраль. Також ресорні лоспаті виконують роль зворушувача, який автоматично перемішує масу сипучого твердого палива, попереджаючи його злежування.

Накидувач розробляється індивідуально, відповідно до технічного завдання.

Застосовується паливо:

  • деревна група (щепа паливна, тирса і стружка, деревні пелети);
  • рослинна група (лузга соняшника, лузга гречки, солом'яні пелети);
  • торф'яна група (торф'яні пелети).

1. Вал мішалки; 2. Поворотний диск з розвантажувальним диском; 3. Стіл накидувача; 4. Ресорні лопасті; 5. Редуктор черв'ячний; 6. Зрізна муфта; 7. Приймальна секція скребкового транспортера; 8. Опорні стійки.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре